O nas

Jak możemy Ci pomóc?

Przedstawiamy informacje o firmie NGO nad Business Service Przemysław Rajchel, która za cel działalności stawia sobie pomoc swoim Klientom w realizacji strategii firmy.
Zastanów się, czy i Twoja firma potrzebuje innowacyjnych, skupiających i podtrzymujących uwagę uczestnika metod szkoleniowych. Czy ważne są dla Ciebie długofalowe efekty? Czy cenisz szybką i profesjonalną obsługę?
Jeżeli nie, to nie czytaj dalej.

O nas

Firma NGO and Business Service Przemysław Rajchel powstała po to, aby wdrażać procesy szkoleniowe dostosowane w 100 % do potrzeb grupy odbiorców. Każde zajęcia są przygotowane nie tylko pod kątem treści merytorycznych, ale również pod kątem kontekstu właściwego dla uczestnika. „Dążymy do długofalowej współpracy z odbiorcami, dzięki czemu poznajemy ich bliżej. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej dostosować do nich naszą ofertę.” – Przemysław Rajchel Właściciel. Działania  Firmy opierane są o innowacyjne i sprawdzone narzędzia oraz metody szkoleniowe. Wyrazem tego jest wieloletnia współpraca z doświadczonymi trenerami oraz autorski produkt, Business PLAY, który powstał w oparciu o potrzeby tysięcy osób, które zostały przedszkolne przez NGO and Business Service. To właśnie troska o nich motywuje Zespół NGO and Business Service do działania

Nasi Klienci stają się naszymi Partnerami

Bardzo ważne są dla nas trwałe relacje biznesowe. Dostarczamy usługi w 100% dostosowane do potrzeb w innowacyjnej i efektywnej formie. Klienci doceniają to, budując z nami relacje partnerskie. Historia naszej firmy wskazuje, że 60% klientów strategicznych to w tej chwili nasi Partnerzy. Pozostałe 40% to nowo pozyskani Kontrahenci. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że dołączą do grona naszych Partnerów.